Regulamin pokoi gościnnych

Mili Goście,

mamy nadzieję, że spędzony u nas czas upłynie Wam spokojnie i przyjemnie. Aby to ułatwić prosimy dostosować się do poniższych punktów regulaminu:

 1. Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 w dniu przyjazdu, do godz. 9.00 w dniu wyjazdu.
 2. Przebywanie osób spoza terenu obiektu ośrodka zabronione!
 3. Rozliczenie za pobyt następuje w pierwszym dniu pobytu + opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł od osoby.
 4. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy.
 5. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn niezależnych od wynajemcy, pobrana należności za pobyt nie podlega zwrotowi.
 6. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz, nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.
 7. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 7.00 rano.
 8. Właściciel nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. przerwy w dostawie prądu czy wody, braku sygnału TV, itp.
 9. Opłata za zgubienie klucza wynosi 50 zł. Za zgubienie/zniszczenie pilota do bramy 150 zł.
 10. Zabrania się korzystania z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, grilli elektrycznych itp. lub jakichkolwiek urządzeń dodatkowych (poza istniejącymi).
 11. Rodzice proszeni są o pilnowanie swoich dzieci.
 12. W budynku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. W przypadku złamania tego zakazu naliczana będzie kara 200 zł, za nagminne łamanie tego zakazu właściciel może wymówić dalszego wynajmowania kwatery bez zwrotów kosztów pobytu.
 13. Goście proszeni są pozostawianie rzeczy plażowych w wyznaczonym miejscu. KOCE NA PLAŻĘ PROSZĘ ZABIERAĆ TYLKO CZERWONE! Dziękuję 🙂
 14. Zakaz przebywania psów.

W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia!