Regulamin domków

Mili Goście,

mamy nadzieję, że spędzony u nas czas upłynie Wam spokojnie i przyjemnie. Aby to ułatwić prosimy dostosować się do poniższych punktów regulaminu:

 1. Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 w dniu przyjazdu, do godz. 9.00 w dniu wyjazdu.
 2. Rozliczenie za pobyt następuje w pierwszym dniu pobytu + opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł od osoby.
 3. Do ceny pobytu należy doliczyć opłaty za media: woda 1m3 = 18 zł oraz prąd 1 kwh = 3,50 zł. Opłatę za media rozliczamy w dniu wyjazdu.
 4. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy.
 5. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn niezależnych od wynajemcy, pobrana należności za pobyt nie podlega zwrotowi.
 6. Prosimy o zamykanie swoich domków na klucz, nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.
 7. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 7.00 rano.
 8. Właściciel nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. przerwy w dostawie prądu czy wody, braku sygnału TV, itp.
 9. Opłata za zgubienie klucza wynosi 50 zł. Za zgubienie/zniszczenie pilota do bramy 150 zł.
 10. Zabrania się korzystania w domkach z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, grilli elektrycznych itp. lub jakichkolwiek urządzeń dodatkowych (poza istniejącymi).
 11. Rodzice proszeni są o pilnowanie swoich dzieci.
 12. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. W przypadku złamania tego zakazu naliczana będzie kara 200 zł, za nagminne łamanie tego zakazu właściciel może wymówić dalszego wynajmowania domków bez zwrotów kosztów pobytu.
 13. Goście proszeni są pozostawianie rzeczy plażowych w wyznaczonym miejscu. KOCE NA PLAŻĘ PROSZĘ ZABIERAĆ TYLKO ZIELONE! Dziękuję 🙂
 14. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotów kosztów pobytu.
 15. Akceptujemy małe pieski do 10 kg. Opłata za psa: 20 PLN/doba (tylko w kilku wyznaczonych domkach – po uprzednim zgłoszeniu przy dokonywaniu rezerwacji).
 16. Parking na terenie Północna Mila – jedno miejsce GRATIS, drugie miejsce 20zł/doba. Gwarantujemy tylko jedno miejsce parkingowe do domku, drugie w zależności od dostępności.

W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia!